Kangur Matematyczny 2019

Dnia 21 marca odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Konkurs miał charakter jednorazowego testu, który u nas był rozgrywany w trzech kategoriach: „Maluch” – kl. IV, „Beniamin” – kl. V-VI oraz „Kadet” – kl. VIII. 

Miło nam poinformować, że uczennica Milena Rybacka z klasy IVa i uczeń Piotr Kaczorowski z klasy VIIIb otrzymali wyróżnienie w swojej kategorii konkursu. Z rąk dyrektora odebrali nagrody książkowe przyznane przez Komitet Organizacyjny - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu.

Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali następujący uczniowie:

KATEGORIA MALUCH - KLASA IV:

 1. Rybacka Milena - wyróżnienie
 2. Kozicka Helena
 3. Ćwikliński Wiktor

KATEGORIA BENIAMIN - KLASA V:

 1. Sabiniarz Marta
 2. Słomiński Bartosz
 3. Dembicka Weronika

KATEGORIA BENIAMIN - KLASA VI: 

 1. Buchholz Jakub
 2. Pelowski Tymoteusz
 3. Piotrzkowska Natalia

KATEGORIA KADET - KLASA VII:

 1. Zieliński Piotr
 2. Koprowska Anna
 3. Rosińska Kornelia

KATEGORIA KADET - KLASA VIII:

 1. Kaczorowski Piotr - wyróżnienie

       Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                  Galeria zdjęć                                                Nauczyciele matematyki