Zakończenie roku szkolnego kl. VII, VIII oraz Gimnazjum

19 czerwca uczniowie klas VIII SP  i III Gimnazjum zakończyli edukację w murach naszej szkoły. Towarzyszyli im zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Absolwenci odebrali z rąk dyrektora szkoły świadectwa ukończenia szkoły, nagrody oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce, natomiast uczniowie z najwyższymi osiągnięciami z rąk przewodniczącego Rady Gminy - p. Zbigniewa Szarafina oraz p. Sekretarz  Gminy - Bożeny Jeleniewskiej stypendia naukowe. Po części oficjalnej uczniowie klas VIII i III gimnazjum udali się wraz z  wychowawcami po raz ostatni do swoich sal, by powspominać wieloletnią naukę w naszej szkole.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za trudy podejmowanych działań, za życzliwość, wzorową postawę i wysokie wyniki. Gratulujemy sukcesów, którymi są wyniki egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy również nadzieję, że miło będziecie wspominać wspólnie spędzony czas.

Galeria zdjęć                               Opiekun SU Gim. Dorota Grzywacz