Co słychać u Cwaniaczka?- konkurs czytelniczy

Największym hitem ostatnich lat naszej biblioteki jest seria „Dziennik Cwaniaczka” autorstwa Jeffa Kinneya. Wykorzystując tę modę, po raz drugi, postanowiłam zaprosić czytelników do konkursu z wiedzy o tej ulubionej serii. 6 kwietnia o godzinie 9.00 w świetlicy szkolnej spotkali się chętni uczniowie z klas IV –VI, entuzjaści serii książek o cwaniaczku. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 30 bardzo szczegółowych pytań dotyczących znajomości treści trzech pierwszych tomów tej niezwykle popularnej serii.

W konkursie wzięło udział  13 uczniów, a wyniki są następujące: 

Koprowska Nadia VI b 27/30 pkt, Pasterski Bartosz IV c 26/30 pkt, Węsierska Amelia V c 25/30 pkt

Fijał Matylda VI b 23,5/30 pkt, Koprowska Anna VI b 23/30 pkt, Fijał Tymon IV c 21/30 pkt, Cherek Rozalia VI b 19/30 pkt, Giepard Jakub IV c 19/30 pkt, Kaczorowska Kinga V c 18,5/30 pkt, Freitag Mikołaj VI b 16,5/30 pkt, Pawłowski Adam V b 16/30 pkt, Sosik Julia VI b 14/30 pkt, Trykowski Igor V b 9/30 pkt

Dziękuję wszystkim wielbicielom CWANIACZKA za udział w konkursie.

 Zaś Nadii Koprowskiej, Bartkowi Pasterskiemu i Amelii Węsierskiej życzę powodzenia w drugim etapie konkursu, który już niebawem.

                                                              Galeria zdjęć                                        Sylwia Pasterska