Bezpieczne ferie zimowe 2019 - konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Dnia 8 lutego, tuż przed samymi feriami zimowymi rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pt.: „Bezpieczne ferie zimowe 2019”. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach - dla uczniów klas I-III SP oraz dla klas IV-VI SP. Spojrzenie dzieci na aspekt bezpieczeństwa był różnorodny, jednak wskazujący zawsze bardzo wyraźnie na to, co jest szczególnie niebezpieczne.

W kategorii klas I-III SP zwyciężyła Aleksandra Węsierska, uczennica klasy III A, która jako jedyna wykonała pracę przestrzenną. Wyróżnione zostały również prace Julity Sakowskiej, uczennicy klasy II A oraz Patryka Kolbusza, ucznia klasy II B. W kategorii klas IV-VI SP zwyciężyły prace uczennic: Marceliny Staniszewskiej, uczennicy kl. IV B oraz Amelii Węsierskiej, uczennicy kl. VI C.
Gratulujemy ogromnej wiedzy dotyczącej bezpiecznego wypoczynku i równie ogromnego talentu plastycznego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Życzymy bezpiecznych ferii!

                                                                                         Galeria zdjęć                                      Nauczycielki świetlicy szkolnej